Síla slov

9. listopadu 2015 v 20:19 | Yban |  Téma týdne
Dobrý den. Dnes jsem se po nějaké době rozhodl napsat článek tématu týdne, mimochodem mě to téma trochu zaskočilo. Sice to bude kratší, ale pár slov můžou nahradit pět stránek. ( Krucinálfagot, povídám si. Co asi teď napíšu? :D )

Podle mě jsou slova v některých prípadech silnější, než Vaše ruce a nohy. Také slova vyreší skoro každý konflikt a vždy je lepší si to v klidu vyríkat než se dát do sebe.

Znám jedno prísloví:,, Co nemáš v nohou a rukou, máš v hlavě". A presně toto prísloví to vystihuje. Ještě jednou zdůrazňuji, lepší je uzavret mír než mezi sebou bojovat.

Hmmmmmmmmmm.
Hmmmmmmmmmm.
Ahá, už to mám. ( Nemačkej porád enter Ivane, stejně ten článek nebude delší)

Slovama jde presvědčit. Ale copak byste pěstí mohli někomu něco povědět? Leda tak mu udělat bouli. Nemusíte být kulturista, hlavně je to o charekteru.

Správně položená slova ukazují na chytrost. Správně položené rány ukazují na hloupost a zbabělost. Jen pyšný člověk si dokazuje, že je silnější něž jiný.

A ještě nakonec bych se Vás chtěl zeptat, zda mám články psát ve stylu ehm, Ivane nech tho atd. Napište do komentárů, ohodnoťe článek. Doufám, že se Vám líbil. Nashledanou
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pavel Pavel | 10. listopadu 2015 v 15:37 | Reagovat

Pravda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama