Srpen 2016

Jak zahrát na telefonu hodně štěstí zdraví

28. srpna 2016 v 10:30 | Yban
Nevím proč, ale rozhodl jsem se napsat noty pro telefony. Když nabíráte číslo, tak si zapněte zvuk. (na to číslo nevolejte)
Takže naberte tyto čísla:
112163
112196
11#9632
969363
Nevím, jestli to bude pro někoho užitečné, ale aspoň pro pobavení rodiny a známých stačí.

První vzpomínka na Krétu

25. srpna 2016 v 17:37 | Yban |  Kréta 2016
Zdravím u dalšího článku ohledně ostrova Kréta, cíle mé dovolené.
Mou první vzpomínkou na Krétu, či Řecko celkově je asi pohled z okna Letadla, pohled po dvou nudných hodinách v letadle na stovky ostrovů a nádherné křišťálové moře.
Nicméně asi bude nejlepší, když popíšu tu první vzpomínku ,,Na zemi". Hned po přistání mě uvítala úplně odlišná krajina jak už od Česka, tak i od Evropy. Byly zde jiné barvy - ne vše zelené, spíše do hněda a občas nějaký tropický strom. Slovo strom nás dovádí k rostlinám - suché křoviny a nádherné Olivovníky či palmy. Ale mou vskutuku první vzpomínkou z Kréty je pohled na ranvej. Seděl jsem v letadle de facto plném neopálených čechů. A při pohledu z okna jsem spatřil ŘEKA! Řek je opálené stvoření s líným výrazem a spoceným tělem.
Například Řekové obvykle nepracují od 12:00 do 15:00 kvůli tomu strašnému horku, co obklopuje celou krajinu. Ten řek, kterého jsem viděl, vypadal neobyčejně obyčejně a exoticky. Ano, byl to člověk, ale přece jen - nejen to, že byl opálený krásně do hněda, ale asi spíšě byl zvláštní tím líným výrazem a hodně, hodně světlými vlasy.
Toto byla moje První vzpomínka na dovolenou, pište do komentářů ty Vaše!
Yban.