JSEM ZPĚT

19. března 2017 v 12:36 | Yban
Zdravím,
Ano, čtete tento článek a po velmi dlouhé době. Ztratil jsem tehdy motivaci k psaní, nápady a měl jsem hodně práce. JIž několikrát jsem přemýšlel o tom, abych opět počal psát, ale vždy jsem na to zapomněl, či měl jinou práci. Pozoruhodné bylo, že jsem na blog myslel pouze v té situaci, ve které jsem neměl čas a pracoval jsem. Nicméně ani témata týdne nebyly moc zajímavé, průběžně jsem se díval a pokaždé to bylo horší a více nezajímavější.

Všiml jsem si, že někdo stále navštěvuje tento blog i přes tu velkou pomlku a pravděpodobně s nadějí na článek. Tuto osobu (možná jich bylo víc) dnes uspokojím, protože opět začne vídat na mém blogu články.

Chystám se kompletně předělat design, náplň a styl tohoto blogu. Nejspíše sem občas budu dávat třeba pouze fotku jakožto celý článek, ale alespoň něco ano. Pokud byste měli nějaké nápady týkající se tohoto téma, neváhejte a napište sem pod tento článek, velice by mi to pomohlo.

Snažil bych se psát minimálně jednou do týdne, a to zejména články na téma týdne. Snažil bych se zkloubit moji náplň právě s tématem týdne, ku příkladu jsem to již dělal v článku Nikdy se nezastavit - ani ve 4 ráno na letišti, či jak se jmenuje. CHtěl bych hodně psát o mém cestování po Česku, jelikož často navštěvuji Prahu a vždy mě překvapí.
A toto by asi bylo všechno pro můj návrat. Očekávejte nové články :D

Yban
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama